Gwarantujemy najniższe ceny
w całym powiecie jasielskim

OFERTA POGRZEBOWA

Zakład Usług Pogrzebowych „Róża” w Nowym Żmigrodzie oferuje oraz zapewnia profesjonalną oraz kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych na terenie powiatu jasielskiego. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić państwu najwyższej jakości usługi w najniższej cenie. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe, w skład których wchodzi przewóz zwłok, chłodnia, oprawa muzyczna, wieńce i wiele więcej. Wszystkie usługi dokładnie opisujemy poniżej.

Oferujemy:Zakład Usług Pogrzebowych „Róża” w Nowym Żmigrodzie zajmuje się przeprowadzeniem wszystkich czynności związanych z przygotowaniem i obsługą pogrzebu. Przebieg ceremonii jest każdorazowo ustalany z osobą organizującą pogrzeb i dopasowywany do jej indywidualnych preferencji .Ceny usług pogrzebowych

Jeżeli interesują Państwa takie zagadnienia, jak ceny pogrzebu w Jaśle, Nowym Żmigrodzie lub innych miastach na terenie województwa Podkarpackiego - zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną wycenę uwzględniając wszystkie dodatkowe wymogi. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, mając jednocześnie świadomość, że pochowanie zmarłego i godne pożegnanie nie musi wiązać się z niebotycznymi sumami. Potwierdzi to cennik usług pogrzebowych w Jaśle, który specjalnie dla Państwa przygotujemy.
Zapraszamy do kontaktu - przygotujemy wycenę i przedstawimy dokładny koszt usługi pogrzebowej w Jaśle. Jak wspomnieliśmy - dbamy o to, aby nasza oferta była kompleksowa, ale jednocześnie rozumiemy ograniczenia budżetowe. Zakład pogrzebowy Róża wie, jak znaleźć kompromis pomiędzy ograniczeniami finansowymi a zapewnieniem zmarłemu godnego pochówku i należytego pożegnania.
Zajmiemy się wszystkim, co tyczy się pogrzebu - począwszy od formalności, a skończywszy na złożeniu ciała do grobu i zagwarantowaniu zmarłemu godnego pochówku.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014. Kompleksowy Zakład Pogrzebowy “Róża”