Zakład pogrzebowy RÓŻA – Nowy Żmigród, ul. Basztowa 15

Nasza firma powstała w 2014 roku i wywodzi się z rodzinnej firmy istniejącej od 1995 roku. Kontynuujemy tradycję dotycząca obsługi pogrzebowej, podnosząc poprzeczkę jeszcze wyżej i oferując Klientom to, czego naprawdę potrzebują w tej trudnej dla każdego chwili.

Siedziba firmy znajduje się w Nowym Żmigrodzie na ulicy Basztowej 15 (przy drodze wojewódzkiej 992 ). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Prócz kompleksowej obsługi pogrzebu, w ofercie naszej firmy znajdą Państwo również sprzedaż trumien, zniczy, wieńców i pogrzebowych dodatków. Zapewniamy wszystko, czego potrzebują zarówno Klienci, jak i ich zmarli bliscy. Szanujemy tradycję, cechujemy się empatią – potrafimy pomóc w każdej sytuacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa, którą obsługujemy była profesjonalna, a rodziny i bliscy zmarłych miały pełne poczucie, że Ci zostali przygotowani do pogrzebu i pochowani z należytą starannością, godnością i szacunkiem.

Świadczymy usługi na terenie całego powiatu Jasielskiego.

Co ważne koszty pogrzebu zawsze dostosowujemy do możliwości finansowych rodziny osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy “Róża” - Nowy Żmigród, ul. Basztowa 15, Całodobowy tel: 13 44 15 282 - © Wszelkie prawa zastrzeżone