AKCESORIA FUNERALNE I POGRZEBOWE – ZAKŁAD POGRZEBOWY RÓŻA, NOWY ŻMIGRÓD

Moment odejścia człowieka to smutne chwile pełne zadumy. Należy jednak pamiętać o tym, że osoba umierająca, która nie będzie radować nas już swoją osobą na pewno chciałaby, aby pamiętano tylko o tych radosnych chwilach, pełnych uśmiechu i szczęścia. Organizatorzy pogrzebów starają się nie tylko nadać całej ceremonii należytego pogłosu, ale również przypominają o konieczności oddania hołdu osobie zmarłej. Najlepszym sposobem, aby sprostać funeralnemu wyzwaniu są specjalne akcesoria pogrzebowe.

Jeżeli szukają Państwo firm, które oferują akcesoria funeralne – jesteśmy do dyspozycji. W ofercie naszego domu pogrzebowego znajdą Państwo między innymi nosidełka do urny, krzyże, antaby i wiele więcej. Prowadzimy sprzedaż urn różnego rodzaju – pozwalamy bliskim osobom zmarłej na wybór urn oraz dekoracji, które będą towarzyszyć osobie zmarłej podczas jej ostatniej drogi.

O tym, jak ważne są nosidełka do urn mówią nie tylko specjaliści organizujący pogrzeby, ale także sami pracownicy domów pogrzebowych i bliscy, którzy muszą podołać wyzwaniu i zmierzyć się z bólem powstałym po stracie najbliższych. Specjalnie zaprojektowanie tanie urny zastępują tradycyjne i dosyć drogie trumny. Co więcej, miejsca spoczynku urn są o wiele tańsze, niż miejsca na cmentarzach, dodając do tego koszt pomnika i inne dodatki. Reasumując – wybór kremacji i urn to rozsądne rozwiązanie.

Dla tych Państwa, którzy chcą skorzystać z oferty naszej firmy przygotowaliśmy specjalne promocje na sprzedaż urny. Fachowa pomoc, doradztwo, najniższe ceny i bogaty wybór akcesoriów pogrzebowych – tego nie oferują żadne inne domy pogrzebowe. Jeżeli więc liczą Państwo na fachową pomoc i najlepsze ceny – zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z oferty. Zaprezentujemy całą gamę urn i akcesoriów funeralnych, przedstawimy nosidełka i dodatki, które przydadzą się na każdym pogrzebie i sprawią, że ta podniosła chwila zostanie uczczona tak, jak należy. Pamiętamy o tym, jak ważne dla rodziny i bliskich osoby zmarłej są ostatnie chwile pożegnania – zadbamy, aby wszystkie akcesoria współgrały ze sobą i oddały cześć osobie zmarłej.

 

 

Zakład Pogrzebowy “Róża” - Nowy Żmigród, ul. Basztowa 15, Całodobowy tel: 13 44 15 282 - © Wszelkie prawa zastrzeżone